NETTBUTIKK - Velg blant 1000-vis av produkter

Her ser du hvem som er med på laget!


Mona Thiis - Daglig leder

970 44 335 - mona@signon.no

Kalle Gilbert

970 45 915 - kalle@signon.no

Snorre Skar - Salgs-/Markedssjef

4810 1900 - Styrer skuta i Brumunddal - snorre@signon.no

Rune Sørum - KAM-/ Produktsjef

970 60 903 Humørspreder med stålkontroll i Brumunddal - rune@signon.no

Helle Kristine Sjøgren

916 14 282 - helle@signon.no

Runar Falstad

97 40 23 10 - runar@signon.no

Marius Pedersen

415 98 093 - marius@signon.no

Charlotte Bjaaland

922 95 456 - charlotte@signon.no

Torstein Saugstad Larsen - Logistikkansvarlig

Torstein styrer vårt lager på 700M2

Lucyna Eggum - Produksjon

Marta Wold- Produksjon